Adsense Alternatifleri:Propellerads ile Reklam Gelirlerinizi Katlayın

Google AdSense, milyonlarca reklam verenin ve yayıncının bulunduğu en büyük (ve en popüler) reklam ağıdır.
Bununla birlikte, gerçekten, AdSense’in web sitenizden para kazanmanın en iyi yol olduğu anlamına gelmez.Trafiğiniz için Adsense’den daha yüksek ödeme yapan reklam ağları da var. Propellerads bunlardan biridir.
Google Adsense ile ilgili en büyük problem ne kadar kazanacağınızı tahmin etmek mümkün değil.Bazen tıklama başına 0.4 alırken bazen de 0.04 e kadar düşebilir.Ve en önemlisi kazanmak için ziyaretçilerin mutlaka reklamları tıklaması gerekiyor.
Propellerads, web sitenizin trafiğine karşı en yüksek CPM(Görüntüleme Başına Ödeme) ödemesini vaat eden İngiltere merkezli bir reklam ağıdır.Özellikle şu ülkelerden gelen trafik için maksimum CPM ödemesini gerçekleştirir: ABD ve Kanada, Birleşik Krallık ve Avustralya.
Google AdSense’ten farklı olarak, Propellerads temel olarak oluşturduğunuz 1.000 reklam gösteriminin her biri için ödeme yapacağı anlamına gelen bir CPM reklam ağıdır. Dolayısıyla, kullanıcıların reklamlarınızı tıklamış olup olmadıkları önemli değildir.Bu nedenle büyük yayıncılar için Adsense’den daha karlı bir reklam ağıdır.
Kaydolmak için hemen alttaki bannera tıklayın
Propellerads
Propeller Ads: Hangi Reklam Türleri Bulunmakta
1.OnClick PopUnder Ads
2.Mobil Interstitial Ads
3.Klasik Banner Ads
4.Layer Ads
5.Slider Ads
6.Direct Ads
7.Video Ads
Kaydolmak için hemen alttaki bannera tıklayın
Propellerads
Propeller Ads: Ödeme Yöntemleri
1.Paypal
2.Payoneer
3.Webmoney
4.Banka Havalesi
5.Epayments
Propeller Ads: Ödeme Kanıtları
ÖDEME KANITI

Loading...